Sala Rycerska

Poczuj się jak średniowieczni biesiadnicy

Magiczna Pławna to miejsce, gdzie magia i tajemnica muszą znaleźć swoje ujście, i wyjść na świat dzienny. Pośrodku tej niesamowitej wsi, znajduje się centrum dowodzenia Ducha Gór. Stoi on na czele Grodu Rycerskiego i zaprasza wszystkich do wejścia. Jak sama nazwa wskazuje w naszym Grodzie, skrywa się przepełnione średniowiecznym klimatem, urokliwe miejsce. Na pierwszy rzut oka, może okazać się ono dla was niezauważalne, ale czy nie czyni to tego miejsca jeszcze bardziej wyjątkowym? Mowa tutaj oczywiście o Sali Rycerskiej.Jest to idealne miejsce na zorganizowanie w niej niesamowitego i niepowtarzalnego eventu, przyjęcia tematycznego, a także imprezy rodzinnej oraz tej firmowej!


Sala Rycerska ukryta jest wewnątrz Grodu, który otoczony jest drewnianym palisadowym ogrodzeniem z kilkoma wieżyczkami obronnymi. Znajdując się wewnątrz, przy replice Konia Trojańskiego należy dokładnie się rozejrzeć, a już w oddali dostrzeżemy średniej wielkości, niezwykle urokliwy budynek. Może wydawać się on niewielki, lecz pozory mylą! Schowany jest on między bujnymi koronami drzew. Trzeba przyznać, że Matka Natura i Liczyrzepa okazali się niezwykle hojni, jeśli chodzi o roślinność znajdującą się w okolicy.

Po przekroczeniu jego wrót, od razu można się zorientować, że ten na pierwszy rzut oka, prosty i skromny budynek, jest kolejną skarbnicą sztuki i odzwierciedleniem historii zarazem. To właśnie tutaj znajduje się nasza wcześniej wspomniana Sala Rycerska. Na ścianach wiszą obrazy namalowane za pomocą magicznych dłoni Dariusza Milińskiego. A Długi biesiadny Stół pokryty białymi obrusami, i drogocenną zastawą stołową, czeka na godnych mu biesiadników. Oprócz smacznej kawy, tradycyjnych popitek i smacznego jadła nie zabraknie tutaj wspaniałych przyjęć, a nawet wymarzonego wesela! A wszystko to pod iście rycerską odsłoną. Jeśli ty, albo twoja pociecha marzycie o klimatycznym przyjęciu z masą wspaniałych atrakcji, to miejsce jest właśnie dla was!

Jak do nas trafić

Magiczna Pławna

Pławna Dolna 93
59-623 Lubomierz
tel. 793 794 638