Warsztaty

Wzbogać swoją magiczną przygodę o wyjątkowe warsztaty! W Magicznej Pławnej możesz spróbować litografii oraz wcielić się w bohatera Śląskich Legend. Za sprawą kreatywnych warsztatów pomożemy Ci zrelaksować się i oderwać od życia codziennego, a może nawet dzięki naszym warsztatom odnajdziesz długo skrywany w sobie talent?

Warsztaty teatralne

Któż nie marzył o aktorstwie, pełnej sali widzów i kwiatów po przedstawieniu... To marzenie spełnicie w Magicznej Pławnej. Stań się prawdziwym aktorem Teatru Śląskich Legend i weź udział w magicznym spektaklu teatralnym. Wybierz jedną z wyjątkowych masek, które pozwolą Ci wcielić się w rolę. Warsztaty teatralne to połączenie zabaw ruchowych z grą aktorską. Kto wie, może to początek nowej pasji?

Warsztaty litograficzne

Warsztaty, które zapewniają prawdziwą podróż w czasie! Cofnijmy się do XVIII wieku, gdzie niczym pradawni drukarze - stworzymy własne prace litograficzne! Litografia okazała się przełomowym momentem druku na świecie, stała się nową metodą grafiki. Rysunek wykonuje się na specjalnym kamieniu litograficznym, w tym celu używa się tuszu. Odbitki można wykonywać ponownie wielokrotnie. Ta technika odeszła już w zapomnienie, ale do dnia dzisiejszego cieszy się popularnością wśród artystów. To wyjątkowo ciekawa lekcja historii w praktyce, ale także świetna zabawa!

Zajęcia zgodne z podstawą programową

Wyjątkowa lekcja historii i sztuki

Rozwój sensoryczny

Integracja grupy

Nielimitowana zabawa

Masz pytania? Chętnie pomożemy!

Warsztaty skierowane są do grup

Warsztatowo bawimy się w grupach co najmniej 10-osobowych, po wcześniejszej rezerwacji terminu warsztatów.
W sezonie istnieje możliwość skorzystania z warsztatów dla klientów indywidualnych, w ramach zwiedzania. Koszt warsztatów 10 zł/os.