Warsztaty

Ceramika i litografia na wyciągnięcie ręki

Za sprawą kreatywnych warsztatów pomożemy Ci zrelaksować się i oderwać od życia codziennego, a może nawet dzięki naszym warsztatom odnajdziesz długo skrywany w sobie talent? Prowadzimy zajęcia w kilku niezwykle interesujących dziedzinach, niektóre z nich odeszły już niestety w zapomnienie w życiu codziennym, ale nie u nas w Pławnej! Warsztaty litograficzne i warsztaty ceramiczne, przeznaczone są zarówno dla najmłodszych, jak i tych starszych gości odwiedzających Magiczną Pławną. 


Warsztaty litograficzne

Na pierwszy ogień pójdą zajęcia z litografii, niezwykle interesujące rzecz jasna. Litografia okazała się przełomowym momentem druku na świecie, stała się nową metodą grafiki. Rysunek wykonuje się na specjalnym kamieniu litograficznym, w tym celu używa się tuszu. Odbitki można wykonywać ponownie wielokrotnie. Ta technika odeszła już w zapomnienie, ale do dnia dzisiejszego cieszy się popularnością wśród artystów. Biorąc udział w warsztatach litograficznych stworzycie swoje własne dzieło za pomocą tej niezwykłej techniki. Uczmy się za pomocą zabawy!

Warsztaty ceramiczne


Natomiast jeśli stawiasz na robótki ręczne, nie boisz się brudnych dłoni i przede wszystkim jesteś osobą kreatywną lub chcesz tę kreatywność w sobie rozbudzić, warsztaty ceramiczne są stworzone właśnie dla ciebie! Nie potrzebujesz do tego kilku lat doświadczenia, ani wrodzonego talentu. Wystarczy chęć zrobienia i stworzenia czegoś wyjątkowego i niepowtarzalnego, z pewnością  my Ci w tym pomożemy!

 

Warsztaty teatralne (oferta dla grup)

Któż nie marzył o aktorstwie, pełnej sali widzów i kwiatów po przedstawieniu... To marzenie spełnicie w Magicznej Pławnej. Założycie maski i stroje, później przydzielimy każdemu z Was rolę do odegrania. Poćwiczymy, a później wielki spektakl!

Jak do nas trafić

Magiczna Pławna

Pławna Dolna 93
59-623 Lubomierz
tel. 793 794 638