Wycieczki grupowe

Wejdź do świata magii, legend i baśni

Zamek Śląskich Legend

Zobacz na własne oczy jedyny na świecie strunowy teatr lalek! Zamek Śląskich Legend to serce Magicznej Pławnej. Miejsce, pełne magii, które przeniesie Cię w świat legend Dolnego Śląska. Uważaj! W środku czekają lalki wielkości człowieka, które opowiedzą Ci najważniejsze historie z regionu.

Arka noego

Czy, aby zobaczyć Arkę Noego, trzeba udać się na Górę Ararat? Jej biblijny odpowiednik znajdziesz w Magicznej Pławnej, gdzie w wyniosłym otoczeniu sakralnych reliktów, obrazuje cud, jakiego dokonał Noe. Zobacz jak wyglądało życie podczas Potopu i poznaj mieszkańców Arki. Kto wie jakie historie mają do opowiedzenia?

Gród Rycerski

Śląskie legendy swój początek mają... w wielkim Grodzie Rycerskim w Magicznej Pławnej. To tutaj zamieszkał Duch Gór, który na stałe zapisał się w historii Karkonoszy. Zobacz jak wyglądał historyczny Koń Trojański i wejdź do jego wnętrza. To miejsce na naukę, ale także dobrą zabawę. Sprawdź swoją celność na jednym ze stanowisk do strzelania łukiem. Prawdziwa przygoda zaczyna się tutaj.

Wycieczki grupowe

Warsztaty teatralne

Stań się prawdziwym aktorem Teatru Śląskich Legend i weź udział w magicznym spektaklu teatralnym. Wybierz jedną z wyjątkowych masek, które pozwolą Ci wcielić się w rolę. Warsztaty teatralne to połączenie zabaw ruchowych z grą aktorską.
Kto wie, może to początek nowej, dziecięcej pasji?

Warsztaty litograficzne

Warsztaty, które zapewniają prawdziwą podróż w czasie! Cofnijmy się do XVIII wieku, gdzie niczym pradawni drukarze - stworzymy własne prace litograficzne! To wyjątkowo ciekawa lekcja historii w praktyce, ale także świetna zabawa!

Teatralna Pławna

Pakiet obejmuje zwiedzanie Zamku Śląskich Legend, Arki Noego i Grodu Rycerskiego oraz warsztaty teatralne

Magia litografii

Pakiet obejmuje zwiedzanie Zamku Śląskich Legend, Arki Noego i Grodu Rycerskiego oraz warsztaty litograficzne

Cena jednego pakietu 39 zł

Informacje

  • 1 opiekun na 10 os. zwiedza bezpłatnie.
  • Grupę liczymy od 15 uczniów.
  • Każda grupa otrzymuje przewodnika, który przez pierwsze dwie godziny zwiedzania atrakcji - towarzyszy Wam w magicznej przygodzie. W tym
  • czasie opowiada wyjątkowe śląskie legendy, które swój początek mają... w Magicznej Pławnej.
  • Na terenie obiektu znajduje się bezpłatny parking dla autokarów. Warto poinformować o tym Państwa przewoźnika, ułatwi to planowanie wycieczki.
  • W przypadku grup osób z niepełnosprawnościami, liczba opiekunów uprawnionych do darmowego wejścia może być większa – szczegóły do ustalenia indywidualnie. Zachęcamy do konsultacji z przewodnikiem przed podjęciem decyzji o skorzystaniu z atrakcji, aby zaplanować bezpieczny pobyt dla Państwa podopiecznych.
  • Magiczna Pławna to kompleks trzech obiektów, które mieszczą się na dużym obszarze. Warto mieć na uwadze różne warunki pogodowe, charakterystyczne dla poszczególnych pór roku. Sugerujemy także wygodne obuwie, które pozwoli zdobywać magiczne obiekty w komfortowych warunkach.
  • Prosimy, aby być na miejscu 20 minut wcześniej, aby dokonać wszystkich formalności i zacząć zwiedzanie zgodnie z harmonogramem.
Pobierz oferte wycieczek grupowych 2023
Rezerwacja i szczegółowe informacje
793 794 638
info@magicznaplawna.pl